Slavnosti na sklonku léta

Kdy: 10. 9. 2022 14:00

Kde: areál za školou

v areálu za školou

Typ akce: ostatní (akce pro celou rodinu, akce pro celou rodinu, akce pro celou rodinu, akce pro celou rodinu, akce pro celou rodinu, akce pro celou rodinu, akce pro celou rodinu, akce pro celou rodinu, akce pro celou rodinu, akce pro celou rodinu, akce pro celou rodinu, akce pro celou rodinu, akce pro celou rodinu, akce pro celou rodinu), trhy, výstavy, veletrhy (výstava květin, výstava květin, výstava květin, výstava květin, výstava květin, výstava květin, výstava květin, výstava květin, výstava květin, výstava květin, výstava květin, výstava květin, výstava květin, výstava květin, výstava ovoce a zeleniny, výstava ovoce a zeleniny, výstava ovoce a zeleniny, výstava ovoce a zeleniny, výstava ovoce a zeleniny, výstava ovoce a zeleniny, výstava ovoce a zeleniny, výstava ovoce a zeleniny, výstava ovoce a zeleniny, výstava ovoce a zeleniny, výstava ovoce a zeleniny, výstava ovoce a zeleniny, výstava ovoce a zeleniny, výstava ovoce a zeleniny)

Adresa místa konání

areál za školou, , Jamolice