Navigace

Výběr jazyka

  • Česky
  • English
  • Deutsch
Odeslat stránku e-mailem

Obsah

Policistou na zkoušku - worshop

Typ: ostatní
workshop s názvem "Policistou na zkoušku" a zároveň „Den otevřených dveří ÚO Znojmo“. Obě tyto akce proběhnou ve středu 5. června 2019 v areálu Policie ČR Územního odboru ve Znojmě na ulici Pražská.
Benefitem workshopu je možnost vyzkoušet si testy tělesné zdatnosti, které jsou součástí přijímacího řízení do služebního poměru. Úspěšné splnění testů je zohledněno v přijímacím řízení v případě, že je zahájeno do jednoho roku.
U zájemců o absolvování testů tělesné zdatnosti je nutná registrace. Po registraci jim budou písemně zaslány další pokyny k organizaci dne.
Registraci lze provést prostřednictvím:
1. E-mail: hana.kolarova@pcr.cz
2. Mobil: +420 725 661 035

Součástí workshopu a dne otevřených dveří je i zajímavý program, který jsme pojali jako prezentaci policejních činností. Zájemci se budou moci seznámit s jednotlivými policejními službami, prohlédnout technické vybavení, výzbroj a výstroj. Personální pracoviště na místě poskytne informace k přijímacímu řízení a zodpoví specifické dotazy dané problematiky. Psychologické pracoviště nastíní psychodiagnostické vyšetření a nabídne vzorek psychologického testu, jenž je nedílnou součástí přijímacího řízení. Pro účastníky jsou připraveny komentované dynamické ukázky zásahové jednotky, speciální pořádkové jednotky a výcviku policejních psů.

Přílohy

Vytvořeno: 17. 4. 2019
Poslední aktualizace: 17. 4. 2019 12:31
Autor: Správce Webu