Navigace

Výběr jazyka

  • Česky
  • English
  • Deutsch
Odeslat stránku e-mailem

Obsah

Rozsvícení vánočního stromu Stupešice 8.12.2018

Typ: ostatní
Stupešické maminky ve spolupráci s městysem Běhařovice zvou srdečně všechny občany na rozsvícení vánočního stromku ve Stupešicích, a to v sobotu dne 8.12.2018 v 17 hod. u bývalé školy. Od 14hod. budou v bývalé škole probíhat vánoční dílničky pro děti. Přijďte za námi rozsvítit náš vlastní vánoční stromek, který jsme před nedávnem zasadili, ochutnat svařk a první vzorky vánočního cukroví. Po rozsvícení stromku proběhne mikulášská nadílka pro děti.
Prosíme rodiče a prarodiče, jejichž děti nebo vnoučata ser chtějí zúčastnit a nejsou trvale hlášeni v naší obci, aby si donesli vlastní mikulášské balíčky. Děkujeme a těšíme se na vás!

Vytvořeno: 5. 12. 2018
Poslední aktualizace: 5. 12. 2018 07:14
Autor: Správce Webu