Navigace

Výběr jazyka

  • Česky
  • English
  • Deutsch
Odeslat stránku e-mailem

Obsah

Ukliďme Česko - uklidˇme si okolí svých obcí - sobota 6.4.2019

Typ: ostatní
úklid obcí - sobota 6.4.2019

I naše obce se zapojí tuto sobotu 6.4.2019 do celorepublikové akce Ukliďme Česko- ukliďme si okolí svých obcí. V obci Běhařovice je sraz v 9 hodin u hospody, v 9 hodin sraz v Ratišovicích u bývalé školky a v 8.30 hodin ve Stupešicích u bývalé školy. Po úklidu si účastníci těchto akcí společně s dětmi opečou špekáčky . Městys zajistí pytle, zastupitelé v jednotlivých obcích pak svoz odpadu. Tuto akci zajišťuje v obci Běhařovice Hana Vavřinová s Alenou Jelínkovu, v obci Ratišovice Jakub Hůrek  a Šárka Hůrková, v obci Stupešice Šárka Holubová a Rostislav Novák.Pokud budete mít k této akci nějaké dotazy, obraťte se na tyto organizátory.

 

Děkujeme všem, kteří se této akce zúčatní a není jim lhostejné životní prostředí v obcích a jejich okolí, kde žijí.  


Vytvořeno: 1. 4. 2019
Poslední aktualizace: 1. 4. 2019 11:46
Autor: Správce Webu