Vánoční přání občanům

přání

Vážení spoluobčané!

Už jsou zase tady! Na mysli mám samozřejmě končící advent          a začínající svátky vánoční. Těšíte se? Já ano. Je to doba rozjímání, zklidnění, setkání s přáteli, kamarády a  především s rodinou.

Ano – uplynul další rok, který byl pro nás některé klidný a pro někoho zase hektický. Ale i přesto jsou zde ty nejkrásnější svátky v roce a to Vánoce. Žádný jiný svátek či oslava se nevyznačuje takovou srdečností a takovým pocitem sounáležitosti jako právě tento svátek. Je to snad tím, že se všichni tak trochu vracíme do dob svého dětství anebo tím, že vyjadřuje náš pocit rodinné pohody a jednoty. Cítíme to zřejmě všichni, když se za světel svíček a vůně purpury každý rok sejdeme společně u vánočního stolu. K Vánocům patří také lidskost, sounáležitost, pokora, přátelství a samozřejmě láska, které není nikdy dost. Také vzpomeňme v den štědrovečerní na své blízké a přátele, kteří už nejsou mezi námi, a kteří pro nás mnoho znamenali.

Proto mi dovolte, abych Vám všem vážení spoluobčané v době vánoční popřála nejenom jménem svým, ale i jménem celého zastupitelstva, aby jste se oprostili od starostí a shonu všedního dne a tyto svátky si co nejvíce užili v klidu a pohodě v kruhu rodiny a přátel, do nového roku pak přeji hlavně hodně štěstí, zdraví, lásky a pohody, co nejvíce radostí a splněných přání jak v životě rodinném tak i pracovním, a aby jste si každý den, který přijde, užívali v klidu, ve zdraví a pohodě.

Jménem Zastupitelstva městyse Běhařovice a zaměstnanců městyse

Mgr. Bc. Iveta Moudrá