Běhařovice - Zjednodušená verze stránek

Nastavení velikosti písma

Naše obec zavádí Mobilní Rozhlas!

V souvislosti se zlepšováním informovanosti občanů u nás zavádíme novou službu - Mobilní Rozhlas.

obrázek1

Vážení občané,
v souvislosti se zlepšováním informovanosti občanů, u nás zavádíme novou službu - Mobilní Rozhlas. Nově Vás budeme informovat o aktuálním dění pomocí různých komunikačních kanálů.

Zaregistrujte se, vyplňte Vaše tel. číslo a e-mail. Následně budete ZDARMA dostávat:

• SMS zprávy (především senioři),
  • e-maily,
  • zprávy do mobilní aplikace Mobilní Rozhlas (nutné stažení aplikace do mobilu)

o důležitých aktualitách - upozornění na odstávky energií, ordinace lékařů, pozvánky na kulturní události a mnoho dalšího.

Registrujte se na:
obecbeharovice.mobilnirozhlas.cz nebo odevzdáním registračního formuláře na úřadě městyse v Běhařovicích. Registrační leták obdrží každá domácnost do poštovní schránky.

obrázek2foto3

Datum vložení: 25. 1. 2021 13:09