Aktuality z JE Dukovany

V těchto dnech najdou obyvatelé obcí v blízkém okolí JE Dukovany ve svých poštovních schránkách další vydání Zpravodaje elektrárny Dukovany 3/2023.
Pro všechny čtenáře, i ty mimo region elektrárny, je jeho elektronická verze (ve formě pdf souboru) dostupná na obvyklém místě - na webové stránce.

V těchto dnech najdou obyvatelé obcí v blízkém okolí JE Dukovany ve svých poštovních schránkách další vydání Zpravodaje elektrárny Dukovany 3/2023.

Pro všechny čtenáře, i ty mimo region elektrárny, je jeho elektronická verze (ve formě pdf souboru) dostupná na obvyklém místě - na webové stránce Zpravodaj | Aktivní zóna (aktivnizona.cz) - také přímo přes aktivní link v obrázku Zpravodaje zde:

Náhled aktuálně vydaného podzimního Zpravodaje elektrárny Dukovany č. 3/2023.

V novém čísle najdete pravidelné zprávy z provozu a dění v Jaderné elektrárně Dukovany, okořeněné historickým milníkem z výroby a rekordem návštěvnosti infocenter ČEZ nebo rozhovory se studenty letní stáže a zaměstnanci dukovanské elektrárny. Pravidelné místo mají informace z akcí v regionu, a že jich přes léto bylo opravu hodně ! Nechybí ani oblíbené kvízy a soutěžní úkoly pro děti i dospělé, v rámci rubriky Jak se žije sousedům představujeme město Náměšť na Oslavou a mnoho dalších zajímavých informací.

S přáním příjemného čtení a zábavy nad stránkami Zpravodaje, krásného babího léta a prosluněného podzimního období zdraví

referent komunikace

vnitřní a vnější komunikace EDU