Aktuality z JE Dukovany- zpravodaj

Obyvatelé obcí v blízkém okolí JE Dukovany najdou na webu městyse další zpravodaj Dukovany 2/2023.
Pro čtenáře mimo region elektrárny je jeho elektronická verze (ve formě pdf souboru) dostupná na obvyklém místě - na webové stránce

V těchto dnech najdou obyvatelé obcí  další vydání Zpravodaje elektrárny Dukovany 2/2023 - odkaz - na webu městyse..

Pro čtenáře mimo region elektrárny je jeho elektronická verze (ve formě pdf souboru) dostupná na obvyklém místě - na webové stránce Zpravodaj | Aktivní zóna (aktivnizona.cz) - také přímo přes aktivní link v obrázku Zpravodaje zde:

V novém čísle najdete kromě pravidelných zpráv z provozu a dění v Jaderné elektrárně Dukovany také aktuální informace týkající se přípravy výstavby nového dukovanského bloku. Co je WANO, co bylo důvodem vzniku této organizace a jakou změnu vyvolal válečný konflikt na Ukrajině u českých i dalších evropských jaderných elektráren, vysvětluje ve svém příspěvku předseda Občanské bezpečnostní komise.

Pravidelné místo mají informace z akcí v regionu, pozvánka na prázdninovou nabídku kultury a zábavy nebo soutěžní úkoly pro děti i dospělé. Ve zpravodaji také přinášíme zajímavý rozhovor s hercem a muzikantem Vojtou Kotkem, v rámci rubriky Jak se žije sousedům představujeme město Rosice.

S přáním příjemného čtení a zábavy nad stránkami Zpravodaje, krásného léta a období prázdnin, dovolených a odpočinku zdraví

referent komunikace

vnitřní a vnější komunikace EDU