Aktualita z JE Dukovany - Dočasné pozastavení nových objednávek k preventivním prohlídkám u zubních lékařů

dovolte, abychom vás i obyvatele vašich měst a obcí informovali o dočasném omezení objednávání nových pacientů k preventivním prohlídkám u zubních lékařů v ordinacích v JE Dukovany.
Z důvodu vysokého zájmu pacientů o prohlídky a registraci v nových zubních ordinacích JE Dukovany, který stále trvá, jsou všechny stávající termíny pro objednání vstupních prohlídek zaplněny až do konce roku 2020. V průběhu necelých 4 týdnů se k vstupnímu vyšetření objednalo přes 1500 pacientů. Z dosud provedených prohlídek však vyplynula nutnost provádění velkého množství akutních zákroků. Z tohoto důvodu je od úterý 19.11.2019 objednávání preventivních prohlídek pro veřejnost dočasně pozastaveno do doby provedení prvotních zákroků a zahájení plného provozu ordinací v lednu 2020.
Pacienti s akutními problémy jsou přijímáni po telefonické domluvě.
O opětovném přijímání objednávek budeme včas informovat prostřednictvím standardních komunikačních kanálů elektrárny.
Děkujeme za pochopení, Ing. Jiří Bezděk, za útvar komunikace JE Dukovany

Vytvořeno: 20. 11. 2019