18. 11. 2019

zatazenosde

Bude oblačno až zataženo, místy přeháňky nebo déšť, odpoledne od JZ ubývání oblačnosti a ustávání srážek. Denní teploty 10 až 14°C. Noční teploty 6 až 2°C.

Aktualita z JE Dukovany - Letní autokino pod chladicími věžemi JE Dukovany nabídne obří projekční plochu i větší kapacitu

-

i v letošním roce nabídne Jaderná elektrárna Dukovany návštěvníkům regionu i místním obyvatelům unikátní letní kino a autokino pod chladícími věžemi, a to v termínu od soboty 17. srpna až do konce prázdnin. Letošní novinkou je velká promítací plocha, která s celkovou plochou 91 metrů čtverečních patří mezi největší projekční plátna v České republice, a umožní promítání při větrném nebo deštivém počasí. Vstupné je dobrovolné a jeho výtěžek bude věnován sbírce Konta Bariéry. Více informací najdete v přílohách.

Děkujeme za předání informace obyvatelům obcí a regionu, zveřejnění na obecních vývěskách a webových stránkách a budeme se s vámi těšit na setkání.

Aktualita z Dukovan - letní kino zde

Plakát