19. 9. 2019

oblacnosde

Bude skoro jasno až polojasno, odpoledne až oblačno, na SV místy, jinde jen ojediněle přeháňky, od 1100m srážky smíšené. Denní teploty 11 až 15°C. Noční teploty 5 až 1°C.

Aktualita z JE Dukovany - Letní autokino pod chladicími věžemi JE Dukovany nabídne obří projekční plochu i větší kapacitu

-

i v letošním roce nabídne Jaderná elektrárna Dukovany návštěvníkům regionu i místním obyvatelům unikátní letní kino a autokino pod chladícími věžemi, a to v termínu od soboty 17. srpna až do konce prázdnin. Letošní novinkou je velká promítací plocha, která s celkovou plochou 91 metrů čtverečních patří mezi největší projekční plátna v České republice, a umožní promítání při větrném nebo deštivém počasí. Vstupné je dobrovolné a jeho výtěžek bude věnován sbírce Konta Bariéry. Více informací najdete v přílohách.

Děkujeme za předání informace obyvatelům obcí a regionu, zveřejnění na obecních vývěskách a webových stránkách a budeme se s vámi těšit na setkání.

Aktualita z Dukovan - letní kino zde

Plakát