19. 9. 2019

oblacnosde

Bude skoro jasno až polojasno, odpoledne až oblačno, na SV místy, jinde jen ojediněle přeháňky, od 1100m srážky smíšené. Denní teploty 11 až 15°C. Noční teploty 5 až 1°C.

Aktualita z JE Dukovany - Pozvánka na 24 hodin otevřených dveří v JE Dukovany

-

dovolte, abychom občany obcí pozvali na již tradiční akci v JE Dukovany – 24 hodin otevřených dveří. O víkendu 6. a 7.července, vždy mezi 9. a 21. hodinou budou mít zájemci o návštěvu naší první jaderné elektrárny možnost navštívit střežený prostor elektrárny a prohlédnout si prostory a objekty uvnitř areálu. Při této příležitosti také průvodkyně návštěvníkům Infocentra představí nové expozice cesty paliva. Návštěvníci se také mohou nově těšit na produkty některých regionálních producentů potravin.

Více informací k možnosti přihlašování najdete v připojené zprávě, na facebooku  nebo na webových stránkách.

S přáním pěkného odpoledne a pozdravem

Aktualita zde

Vytvořeno: 27. 6. 2019