Aktualita z JE Dukovany - Spolupráce ČEZ-JE Dukovany s VZP ČR i ZP MV ČR pokračuje i v roce 2020 - termíny konzultačních dní na 1. polovinu 2020

obyvatelé regionu elektrárny Dukovany budou moci i v příštím roce díky spolupráci JE Dukovany s Všeobecnou zdravotní pojišťovnou ČR i Zdravotní pojišťovnou Ministerstva vnitra ČR využívat služeb obou pojišťoven přímo v JE Dukovany. Elektrárna pro pravidelné konzultační dny obou pojišťoven poskytuje zázemí a prostor mimo střežený areál elektrárny (budova trenažéru, 2. patro, místnost č. 307), zástupci pojišťoven jsou tak k dispozici nejen zaměstnancům elektrárny, ale také ostatním obyvatelům z regionu, kteří nemusí dojíždět na pobočky pojišťoven až do vzdálenějších měst.

Zástupce VZP ČR bude v JE Dukovany od ledna příštího roku každý sudý pátek, v čase 7.00 – 11.00 hod, přesné termíny jsou uvedeny v připojeném nabídkovém letáku VZP.
Do konce roku 2019 je pracoviště VZP v EDU otevřeno ještě každý týden v pátek, až do 20. prosince, včetně. Od nového roku pak jen každý sudý pátek, tedy 1x za dva týdny.

Zástupce ZP MV ČR je k dispozici svým klientům v elektrárně jednou měsíčně, a to čtvrtky od 13.00 – 15.00 hod, přesné termíny jsou opět uvedeny v příloze.

S pozdravem a přáním krásného a klidného adventu

Vytvořeno: 2. 12. 2019
Poslední aktualizace: 2. 12. 2019 09:04