13. 11. 2019

zatazenosde

Bude většinou zataženo, občas déšť nebo přeháňky, od 400m srážky sněhové, na Moravě a ve Slezsku sněžení od 900m . Denní teploty 1 až 5°C, na východě 4 až 8°C. Noční teploty 2 až -2°C.

Aktualita z JE Dukovany - V Dukovanech probíhají jaderné maturity budoucích energetiků

-

Jaderná elektrárna Dukovany je jedním z nejvýznamnějších zaměstnavatelů v regionu, díky náborovým projektům seznamuje studenty s pracovním prostředím i možnostmi jejich uplatnění. Jedním z nich je i Jaderná maturita, při které studenti 3. ročníků gymnázií minulý týden úspěšně složili první „maturitní“ zkoušku ve svém životě. Celkem 34 studentů přijelo na 3 dny elektrárny, aby v rámci odborné stáže nahlédli pod pokličku fungování jaderné elektrárny. Na závěr celé stáže čekala studenty závěrečná zkouška formou testu, a beseda s předsedkyní SÚJB, paní Danou Drábovou.

Více informací najdete v připojené zprávě.

S přáním pěkného dne a pozdravem

Aktualita zde

Vytvořeno: 17. 4. 2019