15. 11. 2019

zata

Bude převážně zataženo nízkou oblačností nebo mlhavo, na horách a ojediněle i v nižších polohách až skoro jasno. Denní teploty 9 až 13°C. Noční teploty 7 až 3°C.

Aktualita z JE Dukovany - V Dukovanech začali po dvou letech opět ordinovat zubaři

Vážená paní starostko, vážený pane starosto, vážená paní, vážený pane,
od dnešního rána v Jaderné elektrárně Dukovany opět ordinují zubaři. Podařilo se tak vyřešit vážný problém přibližně čtyř tisíc lidí z regionu Vysočiny a Jižní Moravy.
Po téměř dvou letech dnes do nových zubních křesel usedli první pacienti z řad zaměstnanců elektrárny i veřejnosti z jejího okolí. Obě „oranžové ordinace“ energetici vybavili špičkovou zubní technikou za několik milionů korun. Dospělým i dětským pacientům budou poskytovat zubní lékařskou péči hned tři zubaři a jedna zubní hygienistka.
Více informací najdete ve zprávě v příloze nebo na webu www.aktivnizona.cz

S pozdravem a přáním pěkného dne

Vytvořeno: 4. 11. 2019
Poslední aktualizace: 4. 11. 2019 15:15