Aktualita z JE Dukovany - vychází Zpravodaj EDU č. 4/2019

v těchto dnech najdou obyvatelé regionu JE Dukovany ve svých poštovních schránkách čtvrté, poslední letošní číslo Zpravodaje JE Dukovany. Elektrárna ho v tištěné formě zasílá na úřady obcí i do všech domácností v jejím regionu. Zpravodaj je dispozici široké veřejnosti, tedy i ostatním čtenářům mimo region elektrárny, a to v jeho elektronické verzi ve formě pdf souboru. Stejně jako předchozí vydaná čísla, je i toto aktuální k dispozici na webové stránce https://www.aktivnizona.cz/cs/zpravodaj (kde je možné si ho stáhnout, v příloze je pouze náhled aktuálního čísla)

Webové stránky www.aktivnizona.cz jsou průběžně po celý rok aktualizovány o novinky z elektrárny, ze světa jaderné energetiky, ale také z regionu. Když nám zašlete zajímavou informaci nebo pozvánku na významné události vaší obce, rádi je na webových stránkách zveřejníme.

S přáním příjemné zábavy nad stránkami Zpravodaje EDU a pozdravem z JE Dukovany

Vytvořeno: 10. 12. 2019