18. 11. 2019

zatazenosde

Bude oblačno až zataženo, místy přeháňky nebo déšť, odpoledne od JZ ubývání oblačnosti a ustávání srážek. Denní teploty 10 až 14°C. Noční teploty 6 až 2°C.

Aktualita z JE Dukovany - Znovuotevření zubních ordinací v JE Dukovany se blíží

jsme rádi, že vás můžeme informovat o blížícím se znovuotevření zubních ordinací v JE Dukovany. Podařilo se nám najít nového kvalifikovaného provozovatele s prací, který zajistí celodenní provoz obou ordinací, vybavených moderní zubařskou technikou. Už na přelomu října a listopadu by tak obě oranžové ordinace mohly přivítat první pacienty nejen z řad zaměstnanců, ale také z řad obyvatel širokého regionu, včetně dětí.
Více informací najdete v příloze. O možnosti a zahájení registrace pacientů vás budeme včas informovat prostřednictvím zpráv zasílaných na obecní úřady v okolí elektrárny a také prostřednictvím webu www.aktivnizona.cz.

S pozdravem a přáním pěkného víkendu

Vytvořeno: 9. 9. 2019
Poslední aktualizace: 9. 9. 2019 07:12