24. 1. 2020

zata

Bude převážně zataženo nízkou oblačností nebo mlhavo, na horách a ojediněle i v nižších polohách až skoro jasno. Denní teploty -2 až 2°C. Noční teploty -1 až -5°C.

Pozvánky do JE Dukovany - Vánoční tvoření v Infocentru EDU a výstava fotografií z Islandu

dovolte, abychom vás i obyvatele regionu pozvali na dvě zajímavé akce do JE Dukovany.
O třetím adventním víkendu ve dnech 14. – 15. prosince se v Infocentru bude konat tradiční vánoční tvoření, děti i dospělí si budou moci vyrobit vánoční přání a ozdoby, shlédnout divadelní představení
„Vánoční příběh, aneb cesta do Betléma“, chybět nebude ani Ježíškova pošta a prohlídky infocentra.

Druhou zajímavou akcí, na kterou jste srdečně zváni, je nově instalovaná výstava fotografií, tentokrát od cestovatele a fotografa Jana Suchardy. Představí nádhernou přírodu Islandu nejen prostřednictvím fotografií umístěných v prostoru hlavního vstupu elektrárny, ale i osobním vyprávěním a besedou v Infocentru 16. ledna 2020. Výstava fotografií bude ke shlédnutí až do 24. ledna 2020.

Děkujeme za předání pozvánek i obyvatelům vašich obcí a těšíme se na vaši návštěvu.

S pozdravem a přáním klidného prožití adventních dní

Vytvořeno: 10. 12. 2019
Poslední aktualizace: 10. 12. 2019 10:24