Aktuality z JE Dukovany

V těchto dnech najdou obyvatelé obcí v blízkém okolí JE Dukovany ve svých poštovních schránkách zimní vydání Zpravodaje elektrárny Dukovany 4/2023.
Pro všechny čtenáře, i ty mimo region elektrárny, je jeho elektronická verze (ve formě pdf souboru) dostupná na obvyklém místě - na webové stránce.

v těchto dnech najdou obyvatelé obcí v blízkém okolí JE Dukovany ve svých poštovních schránkách zimní vydání Zpravodaje elektrárny Dukovany 4/2023.

Pro všechny čtenáře, i ty mimo region elektrárny, je jeho elektronická verze (ve formě pdf souboru) dostupná na obvyklém místě - na webové stránce Zpravodaj | Aktivní zóna (aktivnizona.cz) - také přímo přes aktivní link v obrázku Zpravodaje zde:

V novém čísle najdete pravidelné zprávy z provozu a dění v Jaderné elektrárně Dukovany, a to včetně nedávné mezinárodní mise WANO Peer Review Follow-up nebo armádním cvičení k ověření zabezpečení ochrany vzdušného prostoru JE Dukovany.  Své místo ve Zpravodaji mají také aktuality a novinky z projektu výstavby nového jaderného zdroje, samozřejmostí jsou informace z akcí v regionu a nechybí ani oblíbené kvízy a soutěžní úkoly pro děti i dospělé.

V rámci rubriky Jak se žije sousedům představujeme město Miroslav.

S přáním příjemného čtení a zábavy nad stránkami Zpravodaje, klidných adventních dní a příjemných vánoční svátků zdraví

referent komunikace

vnitřní a vnější komunikace EDU

ČEZ, a. s.
JE Dukovany, Dukovany 269, 675 50 Dukovany

+420 561 104 604

+420 724 804 785

zdenka.osmerova@cez.cz

www.cez.cz | www.aktivnizona.cz

Čistá energie zítřka

Datum vložení: 13. 12. 2023 15:31
Datum poslední aktualizace: 13. 12. 2023 15:34

dnes, pondělí 22. 7. 2024
zataženo 23 °C 17 °C
úterý 23. 7. slabý déšť 25/14 °C
středa 24. 7. zataženo 24/14 °C
čtvrtek 25. 7. slabý déšť 21/13 °C

29.4.2022 09:04

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.